Školní rok utekl rychle a přišel čas na jeho slavnostní zakončení. Ve třídách se rozdávalo vysvědčení a na hřišti se už připravovalo vše, aby mohla začít každoroční školní akademie. Rodiče, prarodiče, žáci i učitelé mohli vidět řadu krásných vystoupení jednotlivých tříd. Tancovalo se, zpívalo a bylo veselo.
Loučení s devátou třídou bylo velice dojemné a bylo doprovázeno promítáním fotografií. Zážitků s vámi bylo spousta a my na vás nezapomeneme.
(Pavla Pelouchová)



